Ekologiczne sposoby pozyskiwania energii elektrycznej przy pomocy źródeł energii odnawialnej zyskują z roku na rok na popularności. Nic w tym dziwnego, ponieważ są to bardzo wydajne rozwiązania jednocześnie niewpływające w sposób negatywny na środowisko, co w obecnych czasach jest bardzo ważnym aspektem.

Liderem wśród tego typu rozwiązań jest niewątpliwie fotowoltaika, która umożliwia produkowanie energii elektrycznej na własny użytek za pomocą paneli fotowoltaicznych i padającego na nie, promieniowania słonecznego. Jest to bardzo wydajne i opłacalne rozwiązanie, które głównie z tych względów stało się w ostatnich latach tak popularne. Jednak, aby instalacja fotowoltaiczna spełniała swoje zadanie i działała w pełni wydajnie oprócz tego, że musi zostać zamontowana w odpowiednim miejscu i w prawidłowy sposób to musi składać się także z wysokiej jakości komponentów, które będą charakteryzować się wysoką skutecznością działania. Właśnie tym cechują się komponenty firmy Corab, używane w instalacjach fotowoltaicznych w całej Polsce. 

Warto także wiedzieć, że firma Corab zrzesza wykonawców instalacji fotowoltaicznych w swojej sieci partnerskiej Corab Partner. Szukając firmy do realizacji fotowoltaiki warto skorzystać z usług jednej z takich firm.

Zalety komponentów Corab

Firma Corab posiada 30-letnie doświadczenie w biznesie i jest wiodącym producentem systemów fotowoltaicznych. Produkty marki Corab charakteryzują się wysoką jakością wykonania i wysoką sprawnością, co przekłada się bezpośrednio na wydajność tych komponentów. Wszelkie komponenty dostępne w ofercie firmy, produkowane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych i norm bezpieczeństwa. Dlatego też tak wielu wykonawców w Polce korzysta podczas realizacji instalacji fotowoltaicznych z komponentów marki Corab. 

W ofercie firmy Corab można znaleźć różnego rodzaju systemy fotowoltaiczne, które umożliwiają montaż paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich, skośnych, a także specjalne konstrukcje wykorzystywane podczas montażu paneli na gruncie. Firma dostarcza również inwertery, moduły fotowoltaiczne, baterie, ładowarki PV i wszelkiego rodzaju akcesoria niezbędne przy montażu instalacji fotowoltaicznych.

Współpraca marki Corab z najlepszymi w tej branży producentami komponentów fotowoltaicznych sprawia, że dostępne w ofercie produkty pochodzą od renomowanych i znanych marek, przez co charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz niezawodnością, co z pewnością wyróżnia je na tle konkurencji.

Misją marki Corab od zawsze było dostarczanie bezpiecznych i trwałych produktów, które są zgodne z obecnie obowiązującymi normami i przepisami prawnymi.

Marka ta tego samego wymaga od komponentów innych producentów, których jest dystrybutorem, dlatego można mieć pewność, że są one wysokiej jasności.

Fotowoltaika Nysa

Wykorzystujemy produkty marki Corab m.in. podczas zakładania paneli fotowoltaicznych w Nysie

Sieć partnerska Corab Partner

Firma Corab oprócz tego, że dostarcza różne komponenty wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych, stworzyła również swoją własną sieć partnerską Corab Partner. Jest to porozumienie między firmami zajmującymi się instalacją systemów fotowoltaicznych na terenie całej Polski a firmą Corab, czyli producentem i dostawcą komponentów fotowoltaicznych. Firma Corab jako producent i dystrybutor nowoczesnych rozwiązań stosowanych w fotowoltaice, nie zajmuje się bezpośrednio wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych u klienta. To zadanie leży w obowiązkach firm wykonawczych należących do sieci partnerskiej Corab Partner.

Szukając na przykład wykonawcy instalacji fotowoltaicznej we Wrocławiu, warto skorzystać z usług firm należących do to tej sieci partnerskiej. Firmy te zostały wybrane na podstawie jakości oferowanych usług i wielu innych czynników wpływających na efekt końcowy pracy. Dlatego korzystając z ich pomocy można mieć pewność, że realizacja instalacji przebiegnie przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych. Połączenie tak doświadczonych i wyspecjalizowanych firm wykonawczych z wysokiej jakość komponentami, które dostarcza firma Corab, sprawiło, że instalacje fotowoltaiczne montowane we współpracy tych firm charakteryzują się wysoką trwałością, niezawodnością i wydajnością. 

Nasza firma Ekspert PV, należy do sieci partnerskiej Corab Partner i dzięki temu mamy możliwość oferowania Państwu najwyższej jakości rozwiązań. Realizujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie Dolnego Śląska, ale usługa montażu instalacji możliwa jest do realizacji również na terenie całej Polski. Jeśli szukają Państwo sprawdzonej firmy wykonawczej i najwyższej jakości komponentów, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.