Nieruchomości, które odbyły się na Stadionie Wrocławskim 1 lutego 2020 roku. Początkowo polegała ona na doradztwie projektowym oraz wykonawczym instalacji fotowoltaicznej. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wiedzy skutecznie mogliśmy doradzać w zakresie wyboru komponentów instalacji fotowoltaicznej, jej sposobu montażu, lokalizacji paneli fotowoltaicznych, przewodów oraz wszelkich innych wymagań, niezbędnych do prawidłowego i wydajnego działania tego typu instalacji.

Fachowość naszych instalacji oraz profesjonalizm podczas realizacji usług zostały szybko docenione i mogliśmy współpracować z Grupą Deweloperską Scanidi Home podczas realizacji ważnych inwestycji takich jak Osiedle Scandi, oraz Scandi City.

Ekspert PV — gwarancja wysokiej jakości usług i profesjonalizmu

Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku, dość mocno ingeruje w jego konstrukcję. Tylko współpraca z naszą firmą Ekspert PV nie zmienia gwarancji na dach u dewelopera.

Dzięki wyborze odpowiednich specjalistów można mieć pewność, że montaż paneli fotowoltaicznych na dachu budynku przebiegnie w pełni profesjonalnie przy zachowaniu odpowiednich norm i zasad bezpieczeństwa.

Współpracując z nami podczas realizacji instalacji fotowoltaicznych, każdy klient otrzymuje zapewnienie wysokiej jakości usługi i pełnego profesjonalizmu, co jest niezbędne do tego, aby instalacja działała w prawidłowy i wydajny sposób.

Deweloper SCANDI

Działalność Grupy Deweloperskiej Scandi Home rozpoczęła się w roku 2014, gdy powołana została pierwsza spółka i rozpoczęły się przygotowania do pierwszej inwestycji. W 2015 roku rozpoczęła się budowa pierwszej inwestycji deweloperskiej, a z każdym następnym rokiem Grupa Deweloperska Scandi Home poszerzała swój dorobek inwestycyjny. W ten sposób powstały m.in. Domy Scandi, zlokalizowane w Smolcu oraz Ville Scandi we Wrocławiu, które są wyjątkowym projektem na mapie nowopowstających inwestycji w Stolicy Dolnego Śląska.

Następnie w roku 2019 rozpoczęła się realizacja największej jak dotąd inwestycji Grupy Deweloperskiej Scandi Home pod nazwą Osiedle Scandi, które powstało przy ulicy Sygnałowej na granicy dzielnic Jagodna i Brochowa we Wrocławiu.

Grupa stworzyła również system Scandi Smart, który jest autorską koncepcją opracowaną przez zespół specjalistów, na którą składają się trzy nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, a są nimi:

  • inteligentne systemy automatyzujące korzystanie z instalacji grzewczych, oświetleniowych, wentylacyjnych oraz alarmowych,
  • BSI, czyli bezzłączkowy system instalacji,
  • technika ciepłego montażu.

Do sukcesu Grupy Deweloperskiej Scandi Home przyczyniły się niewątpliwie wartości, jakimi kieruje się ona podczas realizacji swoich inwestycji. Jest to przede wszystkim szacunek do klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników, przykładanie dużej uwagi do bezpieczeństwa i jakości inwestycji oraz stawianie na innowacyjność, poprzez wdrażanie najnowszych trendów architektonicznych oraz rozwiązań technologicznych.

Cieszymy się, że możemy współpracować z Grupą Deweloperską Scandi Home i razem tworzyć nowoczesne oraz funkcjonalne domy, przystosowane do najwyższych wymagań naszych klientów.